אירוע תרבותי למחוז צפון, היכל התאטרון מוצקין

ארגון יד לבנים קיים היום אירוע תרבות אזורי לחברי הארגון מאזור הצפון. מפגש מרגש של משפחות שהפך כבר למסורת. מפגש שבא להביא רגעים של נחת שאנחנו כל כך זקוקים להם באמצעות הצגת תאטרון. מפגש שבו אנו גם מעדכנים על העשייה שלנו שאינה פוסקת שמתרחבת וכוללת תחומים רבים למען המשפחות היקרות.

 

כבדו אותנו בנוכחותם אנשי אגף משפחות במשרד הביטחון: בינה מדזיני מנהלת מחוז משפחות חיפה ועובדי המחוז, אל"מ במיל' הרצל שמואל, סא"ל אלי לוטן ראש ענף נפגעים בצה"ל יחד עם קציני הנפגעים, סגן ראש העירייה קרית מוצקין, יוסי מרקוביץ , סגן ראש העירייה קרית מוצקין בומא בר חד וחברי מועצת העיר.

בחלק האמנותי נהנו המשפחות ממופע להקה הייצוגית של מוצקין להקת "כובע טמבל". בהנחייתה של מנהלת הלהקה איריס שניידר. בחלק השני נהנו המשפחות מהצגה של תאטרון הקאמרי "אגדת דשא" מחזה ישראלי חדש על אהבה וכדורגל מאת שי להב בהשתתפות שמואל וילוזני, שלמה וישנסקי, יואב לוי תמר קינן ושרה פון שוורצה.

תודה מיוחדת למיכאל ויצמן יו"ר סניף יד לבנים קרית מוצקין ולחברי ועד הסניף על הסיוע בהפקת ערב זה, ותודה מיוחדת לעובדות הארגון שעובדות וטורחות מאחורי הקלעים בערב הזה ובכל ימות השנה.