האסיפה השנתית של מועצת יד לבנים והרמת כוסית לקראת ראש השנה

ארגון יד לבנים כינס את חברי המועצה לישיבת האסיפה השנתית לאישור המאזנים השנתיים.

אורה זק חברת מועצה וחברת סניף יד לבנים קרית ביאליק הדליקה נר לזכר הבנים.

אלי טהר חבר המועצה ויו"ר סניף יד לבנים באר טוביה ניהל את המושב.

 

עם סיום הישיבה בירכנו את החברים וקיימנו את המצווה המיוחדת לראש השנה תקיעה בשופר . אלי בן שם יו"ר הארגון בירך את החברים בברכת שנה טובה, אחריו ברכה את החברים אל"מ ז'וסלין בש - רמח נפגעים שגם נפרדה מאתנו היום עם סיום תפקידה ועידית סלומון שנכנסת לתפקיד רמח נפגעים. 

 

אחרון המברכים חברנו אריה מועלם סמנכ"ל וראש אגף משפחות הנצחה ומורשת, שבירך את החברים ואמר דברים לחג. השיא של היום היה מעמד מרגש מאין כמותו - הכנסת ספר תורה לארגון שנתרם להנצחת זכרם של יקירינו חללי מערכות ישראל. הסיפור של הספר המסויים הזה מיוחד מאין כמוהו.הוא החל בפגישה שהוזמנו אליה בלשכת סגן שר הביטחון אלי בן דהן יחד עם הרב הצבאי הראשי אז רפי פרץ. שם פגשנו משפחה יקרה ההורים וסבא וסבתא ואחיותיו של ילד מדהים יהושע רוטנר מארה"ב שחגג בר מצווה, ואת הכסף שקיבל החליט לתרום לטובת ספר תורה להנצחת חללי מערכות ישראל.

 

היה זה מעמד מרגש עד דמעות כשהספר הוכנס היום לארגון יד לבנים וילווה אותנו בכל המסעות והכנסים של הארגון. תודה מיוחדת לחברנו החזן ישראל פרנס על הנחיית הארוע השירה המרגשת יחד עם מוטי הרמן נגן הקלידים.

מי יתן והשנה הבאה עלינו לטובה תהיה שנה טובה, שנת שלום וביטחון, אחדות ורעות ובריאות איתנה לכל החברים, שהנעדרים ישובו בשלום למשפחותיהם ולא יתווספו עוד שמות לקירות ההנצחה. אמן!