טקס הענקת מלגות מ"קרן רוטשילד" לסטודנטים בני העדה הדרוזית

בבית יד לבנים הדרוזי בדלית אל כרמל התקיים טקס הענקת מלגות מ"קרן רוטשילד" לסטודנטים בני העדה הדרוזית.

 

קרן רוטשילד בחזון שלה שואפת לצמצם פערים חברתיים, לקדם מצויינות, להוביל ולפתח מנהיגות ואחת הדרכים שהקרן מממשת את החזון שלה היא באמצעות הענקת השכלה גבוהה - מתן מלגות כדוגמת המיזם הזה כאן בדלית אל כרמל.

בערב זה, יד לבנים כחלק מהפעילות שלו, העניק מלגות מטעם קרן רוטשילד לחברי הארגון הורים ואחים, על-מנת לסייע ולאפשר להם לסיים את מסלול הלימודים אקדמאיים.

 

מבין מקבלי המלגות היום מספר ניכר של אחים ואחיות, שאנו בארגון רואים בהם חלק בלתי נפרד ממשפחת השכול, אשר אותה אנו מייצגים ומחויבים לדאוג לה.

 

אח שכול שקיבל מלגה: "אנו, בני המשפחות השכולות האחים והאחיות חיים את הזיכרון כל יום כל היום, בחרתי לשאת ולזכור את הכאב ולא לשקוע בו, ועם רצון עז להצליח פילסתי דרכי במאמץ רב, ברכישת השכלה אקדמאית ואני מוקיר תודה על הפעילות שמתבצעת ביד לבנים. רעיון חלוקת המלגות לבני המשפחות, הינו גולת הכותרת של הארגון אשר מסייע לנו ומאפשר לנו לפלס את דרכינו בחיים. לא קל להיות אח שכול, ואין צורך לציין את הקשיים והאתגרים העומדים בפנינו ואת ההשפעה שלהם על חיינו. לא בחרנו בחיים אלו, אבל בחיים בחרנו, ובזכות העזרה שאתם בארגון מעניקים נצליח ונשלח קרן אור של תקווה ושמחה למשפחותינו היקרות שלנו"

 

אנו בארגון יחד עם קרן רוטשילד שמחים ומתרגשים לתרום את חלקנו בקידום ועידוד הצלחתם של חברי הארגון הורים ואחים.

מאחלים לסטודנטים הצלחה בלימודים ובהמשך דרכם, וכמובן שנמשיך במפעל מבורך זה מדי שנה.

שייך לסניף